Πρόγραμμα 2017 – 2018

Διοργάνωση Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
1. 4ος Όμιλος (2η αγ.) Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Κυριακή 10/09/17 18:45 2-3
2. 4ος Όμιλος (3η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΔΑΦΝΩΝΑ Κυριακή 17/09/17 17:00 2-0
3. Α΄ Κατηγορία (1η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 ΔΑΦΝΩΝΑ Κυριακή 24/09/17 17:00 0-2
4. Νέων (1η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ ΔΑΦΝΩΝΑ Τετάρτη 27/09/17 16:00 0-8
5. Α΄ Κατηγορία (2η αγ.) Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕ Κυριακή 01/10/17 12:30 0-2
6. Νέων (2η αγ.) ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017/ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Τετάρτη 04/10/17 15:15 3-0 α.α.
7. Α΄ Κατηγορία (3η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΑΦΝΩΝΑ Κυριακή 08/10/17 16:30 0-0
8. Α΄ Κατηγορία (4η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ ΔΑΦΝΩΝΑ Σάββατο 14/10/17 16:30 2-1
9. Νέων (3η αγ.) ΘΥΕΛΛΑ/ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗ Τετάρτη 18/10/17 16:00 5-5
10. Α΄ Κατηγορία (5η αγ.) Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 14:00 0-2
11. Α΄ Κατηγορία (6η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΑΦΝΩΝΑ Κυριακή 29/10/17 15:00 2-1
12. Α΄ Κατηγορία (7η αγ.) Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ Κυριακή 05/11/17 15:00 1-1
13. Νέων (4η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ ΔΑΦΝΩΝΑ Τετάρτη 08/11/17 16:00 Αναβλήθηκε α.α.
14. Α΄ Κατηγορία (8η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑΦΝΩΝΑ Κυριακή 12/11/17 15:00 1-0
15. Α΄ Κατηγορία (9η αγ.) Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 12:30
16. Α΄ Κατηγορία (10η αγ.) ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Σάββατο 25/11/17 15:00
17. Α΄ Κατηγορία (11η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΑΦΝΩΝΑ Κυριακή 03/12/17 15:00
18. Νέων (6η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ ΔΑΦΝΩΝΑ Πέμπτη 07/12/17 16:00
19. Νέων (7η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ ΔΑΦΝΩΝΑ Πέμπτη 14/12/17 16:00
20. Β΄ Φάση Κυπέλλου (1η φάση) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ ΔΑΦΝΩΝΑ Κυριακή 17/12/17 14:00
21. Α΄ Κατηγορία (12η αγ.) Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
22. Α΄ Κατηγορία (13η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
23. Α΄ Κατηγορία (14η αγ.) Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
24. Α΄ Κατηγορία (15η αγ.) Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
25. Α΄ Κατηγορία (16η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
26. Α΄ Κατηγορία (17η αγ.) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
27. Α΄ Κατηγορία (18η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
28. Α΄ Κατηγορία (19η αγ.) Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
29. Α΄ Κατηγορία (20η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
30. Α΄ Κατηγορία (21η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
31. Α΄ Κατηγορία (22η αγ.) Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
32. Νέων (8η αγ.) ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
33. Νέων (9η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017/ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
34. Νέων (10η αγ.) Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ/ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
35. Νέων (11η αγ.) ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
36. Νέων (13η αγ.) ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
37. Νέων (14η αγ.) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ